Dal Norbert Bödör nakoniec Robovi tých 400 000 €?

05.07.2020

Fico sa dištancuje!

Prepojenie Bonulu a Bödörovcov so stranou Smer-SD naznačuje napríklad aj to, že bývalý premiér Robert Fico mal príhovor na večierku firmy Bonul. Predstavitelia Smeru mali v roku 2013 večierok v hoteli Zlatý Kľúčik, ktorý je tiež spájaný s rodinou Bödörovcov.

Ako zverejnil internetový denník aktuality.sk, tak prepojenie medzi nimi nebolo len platonicky. Zdá sa že Norbert Bodor robil Robovi aj poslíčka a chodil vyberať peniaze z rôznych firiem za umožnenie štátnych zákazok. 

Tak napríklad si vypočujte ako Noro išiel od generálneho riaditeľa Slovenskej správy ciest Romana Žemberu zinkasovať 400 000 € pre Roba. Zvukový záznam je pod článkom.

Po aktuálnych policajných aktivitách okolo Bödöra mladšieho sa predseda Smeru-SD Robert Fico ohradil voči spájaniu s jeho stranou a označovaniu majiteľa Bonulu Miroslava Bödöra za oligarchu Smeru.

"Je to úbohá snaha médií, ktoré nenávidia SMER a chcú za každú cenu šíriť špinu bez akýchkoľvek dôkazov, ktoré by potvrdzovali, že či SMER alebo jeho predstavitelia porušili zákon alebo najzákladnejšie etické princípy politiky," vyhlásil Fico.

Bödörovci sú rodina aj s bývalým policajným prezidentom Tiborom Gašparom. Syn Miroslava Bödöra, Norbert viedol čulú komunikáciu s Marianom Kočnerom, bavili sa aj o Kočnerových prípadoch, vyšetrovateľoch či politickej situácii. O ich podnikaní písal v minulosti aj Ján Kuciak. Pre objednávku jeho vraždy stojí Kočner pred súdom.

Nemôžeme sa zbaviť dojmu, že ľudia blízki Robovi kradli vždy a všade...