Kto bol hviezdou na afterparty OTO?

25.11.2020

Pred pár hodinami sa nám dušovali na hearingu unisono nádejní vrchní prokuratori, že sa "s nikým nekamarátia", "nikde nechodia iba do roboty a domov" a pod.

Trochu mal problémy Ján Šanta, ktorého údajne prichytili v Tatrach v hoteli s bývalou ministerkou Sakovou ale vykrútil sa. Ďalej sa dušoval, že "do budúcna už nikdy a s nikým"... no nik sa ho našťastie neopýtal na večierok 13.9. alebo aby sme boli cool - na jeho účasť na "afterparty" - vyhlasovania tzv. Ceny OTO - Osobnosti televíznej obrazovky. Ako to tam prebiehalo, za jeho prítomnosti, pričom údajne bol dokonca hviezdou večera, popísal týždenník Plus7dni:

"Vráťme sa však na večierok, kde sa najväčšej popularite tešil sivovlasý muž v konzervatívnom obleku. Špeciálneho prokurátora Jána Šantu sme najprv prichytili v spoločnosti Martiny Schindlerovej, vedľa ktorej sedel aj v hľadisku. "Sme kolegovia z vysokej školy, učíme na jednej fakulte," vysvetľovala speváčka. No len čo sa otočila na inú stranu, Šantovu pozornosť si pýtali ďalší. Na prvej scéne je prokurátor ako doma, nevynechá vraj žiadnu premiéru, a tak sa okolo neho zhrnula prítomná herecká smotánka.

S kým sa špeciálny prokurátor Ján Šanta na after party OTO bavil

No keď sa k Šantovi priblížil absolútny OTO Michal Hudák, nastal zvláštny úkaz. Obaja muži automaticky prepli na rusínčinu a nerušene sa bavili bez toho, aby im ktokoľvek rozumel. Domov sa však vrátili v slušnom čase, večierok s obmedzeným počtom hostí sa vzhľadom na aktuálnu situáciu pomerne rýchlo rozpustil."