Ako sa len vie ten docent Robert Fico úprimne smiať

15.01.2021

Keď si vplyvný lekár nedokáže urobiť profesúru z medicíny, urobí si ju väčšinou z ošetrovateľstva, lebo veď pacienti netušia, že on je vlastne profesor - zdravotná sestra. 

Viac o tom môžu povedať ľudia od profesora Krčméryho, jeho Vysoká škola zdravotníctva a sociálnej prace sv.Alzbety v Trnave je na to špecialista. Môže sa z chirurga stať profesor ošetrovateľstva, z veterinára špecialista v odbore verejné zdravotníctvo a z pediatra profesor sociálnej práce? 

V ostatných krajinách prakticky nemožné, na Slovensku však ide o dlhodobú prax. Od roku 2000 aj vďaka tomu inaugurovali na Slovensku 34 profesorov verejného zdravotníctva, 38 profesorov ošetrovateľstva a až 57 profesorov sociálnej práce.

Podľa rovnakého princípu Robert Fico tiež nie je docent práva, lebo to sa mu buď nechcelo, alebo bolo nad jeho možnosti, ale je docent bezpečnostných služieb. Taký docent - sbskár.

Nikdy nezabudne pohŕdavo vyhodnotiť svojho oponenta vraj "z pohľadu toho, kto sa dlhodobo zaoberá trestným právom a je v ňom docentom". Ako vždy pán Fico "neklame" len nehovorí pravdu...

Tak ako sa aj "úprimne" pán docent rozosmial včera na svojej tlačovke pri komentovaní toho, žeby bývalý minister Žiga mohol mať záujem korumpovať zo svojich peňazí sudcov v kauze, v ktorej sa štát súdil so súkromnou spoločnosťou.

No zabudol pán docent a to zrejme účelovo, na fakt, že Žiga najprv so svojimi podriadenými kumpánmi schválil za víťazstvo štátu mastnú 70 miliónovú províziu pre advokáta pána Bžána. A všetky vrabce čvirikajú, že tá odmena nemala zoschnúť na účte tohto advokáta ale mala už dopredu stanovený jasný rozdeľovnik - a v ňom nechýbali smeracki majstri korupcie!

Viac už povieme nabudúce, aby sme neovplyvňovali trestné konanie a umožnili OČTK pokojne vyšetriť toto mohutné podozrenie. A je celkom zrejmé, v tejto súvislosti, že pán docent si neuvedomil, že len ten sa smeje spokojne, kto sa smeje naposledy...

Takýto spôsob zarábania na štátnych súdnych sporoch - Modus operandi - určitá skupina štátnych úradníkov organicky previazaná vraj aj priamo na pána docenta zosnovala niekoľko. My vieme zatiaľ o štyroch trestnych stihaniach a postupne prinesieme informácie o osobách a obsadeniach v týchto zločineckých kúskoch. Potom sa až nasmejeme pán docent!