Boris to schytal - má coronavírus!

27.03.2020

Donedávna sa britský premiér Boris Johnson nechal počuť na všetkých TV kanáloch a iných médiách , že coronavírus nie je pre Britániu žiadne nebezpečie... Ba dokonca odmietal aby britská vláda prijala akékoľvek opatrenia.

Proste kopíroval veľkohubého Donalda spoza oceánu. Ten sa medzitým stál lídrom aj v počte ochorení na svete. Čítajte TU!

A zdá sa, že Boris ho chce nasledovať. Aby pomohol štatistike a zrejme aj čo najskôr "imunizácii celého národa", čo ako prehlasoval je najlepšia cesta ako sa hrozby COVID-19 zbaviť, tak sa aj sám nakazil! Podľa informácie BBC je v domácej liečbe a komunikuje len cez sociálne média.

Takže Británia to už má v kráľovskej rodine i vo vláde... 

Dominica Cummingsa, hlavného poradcu britského premiéra Borisa Johnsona, videli v piatok šprintovať z rezidencie jeho šéfa na Downing Street 10. Došlo k tomu len krátko po tom, ako jeho šéf Johnson oznámil, že je nakazený novým koronavírusom SARS-CoV-2, informovala agentúra Reuters.

Cummingsa zachytili televízne kamery, ako v zelenej pláštenke a s ruksakom prehodeným cez ramená uteká z Downing Street. Príčina jeho úteku nebola podľa agentúry Reuters bezprostredne známa.