Brány Pekiel sa otvorili ?

29.12.2019

Čo iné si môže pomyslieť človek, keď si vypočuje nahrávku dievčenského zboru pri nemeckej verejnoprávnej televízii WDR2 v Dortmunde. Slušne oblečené školáčky vo veku okolo 8-10 rokov tam pod taktovkou dirigenta s prešedivelými kútmi - tak 55 rokov - radostne a oduševnene spievajú "žartovnú pieseň o babičke z 20. storočia":

"Moja babička riadi motocykel, každý mesiac prejazdí 1000 litrov benzínu super, moja babička hovorí , že motocykel je super, naozaj cool, používa ho v domove dôchodcov, ako invalidný vozík,

Moja babička je stará ekosviňa (Umweltsau).

Moja babička ide ku lekárovi na SUV, k lekárovi, potom si ide kúpiť mäso, pretože je v zľave a nestojí skoro nič, moja babička je rafinovaná,

moja babička je stará ekosviňa..."

Vypočujte si nakoniec tú hrôzu sami. tu

Fanatizácia najmladších v tomto prípade nesie všetky znaky fanatizácie nacistickej, komunistickej či maoistickej. S tým rozdielom, že vymenované diabolské diktatúry nechávali na pokoji aspoň niektoré piliere zvrhnutých režimov. Nacisti až na výnimky nesiahali na majetok, rodinu a prácu, vyjmúc tých, ktorých považovali vo svojej šialenej ideologii za menejcenných. Komunisti až na výnimky nechali na pokoji rodinu a prácu. Maoisti i vo svojej najdivokejšej dobe aspoň ctili Čínu ako krajinu a národ. Zdá sa však, že klimašialenci sa netaja, možno po vzore kontroverznej Grety Thurnberg, chuťou zničiť úplne všetko.

Hlavný intendant televízie WDR2 Tom Buhrow v dôsledku škandálu vydal osobitne prehlásenie, v ktorom uviedol, že "vysielanie tejto piesne bola veľká chyba". Snažil sa to ďalej odľahčiť slovami, že "veď aj on je práve v nemocnici pri otcovi, ktorý má 92 rokov a určite nie je stará ekosviňa".