Kde berie inšpiráciu pre svoje billboardy Lojzo z Oravy

20.01.2020

Kontroverzný americký herec Borat určite netušil, že jeho bláznivý štýl bude nosným prvkom v billboardovej kampani kedysi konzervatívno upätého hnutia na Slovensku.

Ale aktivista zo Slovak Pub, známy - ale to len medzi naozaj úzkym kruhom novodobého vedenia jeho hnutia -aj ako “slobodomurár” (odkedy nemilosrdne zamuroval matku dvoch deti na Obchodnej ulici), neváha pri transformácii ním vedeného hnutia, na akési podla zlých jazykov slovenské C.D.U (vraj Celkom Dobre Ujetí)  prevziať do svojho arzenálu čokoľvek...

Ibaže by týmto billboardom mienil Lojzo účelovo poraziť protagonistu tradičnej  rodiny Borisa z Kollárova (jeho “tradičná” rodina by počtom žien určite prevýšila kdh-áčky na Lojzovom billboarde, ale formát by musel byť nezvládnuteľne širokoúhlejší).

Čo na to hovoria dnes jubilujúci Jano Figeľ, alebo Vlado Palko či Ján Čarnogurský nevedno. Zisťujeme a budeme informovať. 


5.2.2020 Reakcia vznikla na strane Alojza Hlinu a čo nás milo prekvapilo bola konštruktívna. Toto je Lojzo už oveľa lepšie a škoda, že to nebolo domyslené hneď.