Kde zmizol Kočner?

31.03.2020

Pred prepuknutí nákazy koronavírusom Slovensko žilo kauzou Mariána Kočnera, Pavla Ruska a ostatných posluhovačov pri kauze usmrtenia Jána Kuciaka a falšovaných zmeniek, korupčných sudcov a ostatných vagabundov slovenskej justície. Takmer denne plnili tieto kauzy a na nich nadväzujuce informácie články denníkov, tak mainstreamových ako i alternatívnych.

Dnes je však zrejmé, že sa asi jednalo len o zábavnú tému, resp. akúsi tému na rozhorčené pokrútenie hlavou nad tým, čo všetko na Slovensku ešte môže nastať v justícii a v politike, ktorá za peniaze kryje akékoľvek svinstvo na akejkoľvek úrovni. Aj čitatelia sa nás na to priamo pýtajú:"Kde zmizol Kočner? Je koniec nič sa už ďalej nebude šetriť?" Človek si takmer už nevedel predstaviť deň bez týchto informácií, ktoré sa valili z každej strany počas celého dňa. Raz to bola nejaká novinka, postreh, inokedy zase pripomínačka a pospájanie určitých udalostí dovedna a vytvorenie určitého konštruktu.

Čo sa ale stalo v marcových dňoch tohto roka? Kočner akoby pre masmédia prestal úplne existovať a jediný podstatný informačný formát je informácia o smrtiacom koronavíruse. Média i občan pochopili, že kým Kočner so svojou údernou päsťou na prokuratúre a súdoch poväčšinou útočil na ich občianske práva a právo na spravodlivý proces v konaniach pred súdom, tá minoritná časť jeho útoku - nie však menej odporná, ba možno naopak - spočívala v útoku na život mladého novinára. Boh aby bol milostivý k jeho duši a duši jeho priateľky Kušnírovej. Odhliadnuc od týchto faktov, podstatnou je skutočnosť, že Kočner len v jednom prípade údajne útočil na život ľudí, ale to čo ho vymazalo z médií - vírus - na ich život útočí masívne a v podstate na celý štát a už možno povedať, že aj globálne na celú planétu zem.

Neviditeľný zákerný nepriateľ slobodných národov celej zeme ukázal, aká to bola v podstate len lokálna kauza - kauza zmenkových podfukov a skorumpovanej justície. Týmto samozrejme nehovoríme v prospech bagatelizovania problému s justičnou mafiou a jej posluhovačmi, ale upozorňujeme na to, ako nečakane udrel neviditeľný nepriateľ a túto tému pomaly vymazal z médií i našich problémov denného života.

Pravdou je, že tieto správy o Mariánovi Kočnerovi a spol začali byť už pomaly, ale isto, kvôli svojej sústavnosti a intenzite možno pre mnohých už aj otravné, ale boh by dal, aby sme ich nemuseli nahradiť správami o oveľa vážnejšej hrozbe - priamo sa dotýkajúcej všetkých občanov na živote a zdraví - o smrtiacom koronavíruse, ktorý zabíja ako sa mu chce.

Kočnerove kauzy spolu s ním zmizli zo dňa na deň spolu s príchodom koronavírusu a porážkou Fica vo voľbách. Alebo téma Kočner skončila voľbami, pretože plán na zosadenie Fica vyšiel? Či súvisí ukončenie tejto témy s odsúdením Kočnera za zmenkovej kauzy? Isté je, že niekto kto ovláda mediálny priestor, odrazu povedal STOP! A bolo všetko stopnuté. Ba dokonca aj Aktuality.sk stiahli svoju brand značku AllforJan...

Ostáva len neuveriteľnou záhadou ako je možné vypnúť hlavnú tému médií zo dňa na deň vypínačom značky Kočner dole a Korona hore. Milí čitatelia, nie je na zamyslenie, ako je takýto zázrak možný? Jedná sa o zázrak, alebo o pokyn? Odpovede nechá naša redakcia na vás milí čitatelia.