Melania počíta minúty do rozvodu

09.11.2020

Ako uviedol denník MailOnline News 8. novembra Melania Trumpová, manželka prezidenta USA, počíta minúty, kedy Donald Trump skončí v Bielom dome, aby požiadala o rozvod ich 15-ročného "transakčného manželstva".

O Melanii Trumpovej sa hovorí, že keď D. Trump vyhral v roku 2016 prezidentské voľby, tak sa rozplakala. Jeden jej priateľ povedal: "Nikdy nečakala, že vyhrá." Čakala päť mesiacov, než sa presťahovala z New Yorku do Washingtonu, údajne preto, že syn "potreboval dokončiť školu". Jej bývalá asistentka S. Wolkoffová ale tvrdila, že Melania rokuje o uzavretí dohody, aby mal syn Barron podiel na Trumpovom majetku a v podstate celé manželstvo bolo akýmsi obchodom, pričom manželia mali údajne spať v oddelených miestnostiach.

Napriek mrazivým prejavom na verejnosti 50-ročná pani Trumpová tvrdí, že má so svojím manželom Donaldom (74) "skvelý vzťah". Trvá na tom, že sa nikdy nehádajú.

Trumpova predmanželská dohoda s druhou manželkou jej bráni v publikovaní akejkoľvek knihy alebo poskytovania rozhovorov, ktoré sa týkajú Donalda. Právnička Ch. Previte uviedla, "že je pravdepodobné, že aj táto manželka Melania súhlasila s podobným kódexom mlčania, v ktorom sa zaväzuje, že nebude na verejnosti hovoriť negatívne o svojom manželovi".

Pravá chvíľa na rozvod prichádza až teraz, keď sa zdá, že Donald Trump opustí Biely dom. Ak by sa Melania chcela rozviesť počas prezidentovania manžela, ponížila by ho a on by sa jej určite pomstil.

Melania Trumpová (50) je bývalá slovinská modelka, návrhárka šperkov a hodiniek, ktorá vyštudovala Univerzitu v Ľubľane. V USA žije od roku 2001 a v procese naturalizácie získala americké štátne občianstvo v roku 2006. Rok predtým sa zaľúbila a zobrala si realitného magnáta Donalda Trumpa. Z tohto manželstva pochádza syn Barron.

Teda okrem pravdepodobnej porážky v prezidentských voľbách a stratu vlády v milovanej vlasti, Donald Trump podľa agentúry dostane druhý úder z rúk milovanej osoby. Agentúry neuviedli, či prípadnú žiadosť o rozvod Melania Trumpová nestiahne, ak sa "v post volebnom súboji" podarí Donaldovi "prevalcovať" Joe Bindena.