Multiotecka vraj zalial pot…

30.08.2021
Španielski policajti chytili poriadne veľkú rybu; Tomáš Rajecký sa zrejme o pár týždňov nedobrovoľne vráti na rodnú hrudu, obvinený spolu s Bödorom za korupciu Makóa. 

Mnohým ľuďom je dnes ešte o kúsok ťažšie, ako včera a keď sa Rajecký rozospieva, bude to nepochybne veľká zábava. Rajčák v čase neprítomnosti Kočnera rád prispieval niektorým novinárom a novinárkam na kvalitnú investigatívu, vďaka čomu zabudli zverejniť napríklad fotografiu Bodöra s Kováčikom na spoločnom obede v reštaurácii blízko budovy finančného riaditeľstva. To ešte v čase, keď akýkoľvek kontakt a známosť obaja popierali. Bude veselo.

Na ilustračnej fotografii zľava doprava: bývalý primátor Prešova Pavel Hagyari, a.k.a "kontroverzný politik a podnikateľ," Tomáš Rajecký, Kočnerov kamoš, Juraj Ondrejčák alias Piťo, aktuálne vo výkone vysokého trestu. 

No a úplne vpravo neznámy náhodný okoloidúci, ktorý sa potkol a nechtiac vpadol do záberu ľuďom, s ktorými nikdy nemal nič spoločné a ani na tú dovolenku neleteli všetci spolu s medzipristátím v Prahe.
Radovan Bránik, blogger