Očkovacie centrum v bordeli

14.11.2021

Majitelia rakúskeho verejného domu Funpalast sa podľa CNN rozhodli pomôcť vláde v boji proti pandémii a spustili špeciálnu kampaň. Každý, kto je zaočkovaný proti koronavírusu priamo v "ústave", dostane darčekový poukaz v hodnote 40 eur. Prirodzene, túto ponuku budú môcť využiť len tí, ktorí dovŕšili 18 rokov. Organizátori chcú týmto spôsobom ochrániť svoje hlavné cieľové publikum - mužov s prisťahovaleckým pôvodom - pred chorobami.

Vakcíny so zaujímavými bonusmi realizuje verejný dom v Rakúsku a vydáva potvrdenia za 40 eur každému, kto súhlasí s očkovaním, za predpokladu, že má viac ako 18 rokov. Funpalast ("palác radosti"), ktorého majitelia označujú svoj podnik ako "saunový klub sex-star", sú pripravení pomôcť vláde.

PETER LASKARIS, manažér nevestinca Funpalast: "Veľa, veľa mužov s prisťahovaleckým pôvodom sa v skutočnosti odmieta dať zaočkovať alebo nevie, že sa to dá. A keďže je to naša cieľová skupina, rozhodli sme sa očkovať práve tu."

Návrh prišiel po tom, čo rakúska vláda zakázala neočkovaným ľuďom navštevovať verejné miesta, ako sú hotely a reštaurácie, aby sa zvýšil počet očkovaní. A vyzerá to tak, že sa to podarilo. V pondelok sa v očkovacom stredisku uskutočnilo 149 očkovaní a všetci pacienti dostali potvrdenie. Poukaz môžu okamžite vymeniť za 30 min potešenia.

Tanečnica Mina, ktorá tam pracuje, hovorí, že tento návrh je absolútne logický.

MINA, tanečnica v nevestinci Funpalast: "Myslím si, že mať očkovacie centrum vo Funpalaste je skvelý nápad, pretože jeho názov naznačuje radosť, čo znamená vrátiť sa trochu do normálneho života.”

Verejný dom stratil počas pandémie 30 - 40 percent zákazníkov, takže majitelia dúfajú, že táto akcia bude prínosom pre všetkých: viac zaočkovaných ľudí v meste - a viac klientov vo verejnom dome.

Žeby námet aj pre našich politikov a podnikateľov?