Odíde Čižnár až v októbri?

14.06.2020

Tiché koncepčné hádky v koalícii ako i s prezidentkou ohľadom prestavby prokuratúry otvárajú dvere smeráckej prokuratúre pokračovať v prznení práva! Verejnosť dáva najavo, že je konsternovaná pomalým tempom zmien v spoločnosti. Sledovanie politického divadla namiesto rázneho povedania "nie" smeráckym prokurátorom, neveští totiž nič dobré tejto spoločnosti.

Betón pána RF na prokuratúre mohutnie - veď si len zrekapitulujme námatkovo: Chabada ml, Juríčková, Chabadová, Šufliarsky, Kováčik, Čižnár, Šufliarska, Katarína Sz.. Čižnár ml. - všetko nepochybne smer pozitívne osoby. Je načim ukončiť ich "nestranné" pôsobenie. No namiesto toho komplikácie okolo zmeny voľby generálneho prokurátora, dávajú šancu prežívať tejto RF pozitív skupine, ktorá do poslednej chvíle môže konať podľa vôle svojho stvoriteľa.

CHABADA SVETOZÁR mladší - syn obhajcu Ivana Lexu - okresný prokurátor Okresnej prokuratúry Bratislava II - manžel Ficovej sestry,

JURÍČKOVÁ SOŇA - Krajská prokurátorka Krajskej prokuratúry Bratislava - údajne podľa mainstreamu blízka priateľka Fica s ktorým trávi vraj aj osobné chvíľky napríklad v reštaurácii,

CHABADOVÁ Lucia - prokurátorka Generálnej prokuratúry Slovenskej republiky - Ficová sestra,

KOVÁČIK DUŠAN - špeciálny prokurátor - skóre 63:0 obžalovaných našich ľudí, ihneď zastavil tesne pred voľbami aj stíhanie Fica,

ČIŽNÁR JAROMÍR - generálny prokurátor - dosadený RF a jeho verný spolužiak,

ŠUFLIARSKY PETER - bývalý námestník generálneho prokurátora. Pokynmi riešil nezákonne trestné stíhania viacerých nevinných osôb, manažoval aj stihanie Mikulca a Matoviča, či Grendela i Naďa, šedá eminencia Generálnej prokuratúry - bez neho sa ani lístok tam nepohne v jeho záujmových veciach.

ŠUFLIARSKA HELGA - námestníčka Krajskej prokuratúry Bratislava

NEBOL HLAVNÝ CIEĽ VÍŤAZA ZBAVIŤ SA NADVLÁDY RF NA OČTK?

Igor M proklamoval heslo "zbavme sa korupcie" a začnime ju konečne potierať v tomto štáte. Ako sa to dá bez podpory prokuratúry, ktorú zamoril RF "svojim ľudmi", ktorí plnia úlohy "našich ľudí"? Bol to len sen, alebo stane sa pravdou, že rýchlo vyčistia aj zatuchnuté kúty prokuratúry?

HLAVE HYDRY OSTÁVA UŽ LEN 33 DNÍ PREŽITIA! PREČO JU NEPOSLAŤ KDE PATRÍ?

Celý tento ficovský operát zastrešuje Čižnár, ktorý vraj stále necháva Šufliarskeho pracovať na svojich starých veciach a vykonávať údajne svojvôlu, ktorú bezproblémov dnes už úplne apatický Čižnár podpisuje. O tomto svedčia aj samotní prokurátori z tohto prostredia, tak ako i údajne dokumenty vychádzajúce z jeho odboru pod cudzími menami. Dokonalé maskovanie. Otázka znie, či stojí za to, nechať čo i len jediný deň vládnutia tejto chásky nad prokuratúrami.

Prokuratúra využíva posledné chvíle - veselo sa dopĺňajú rady prokurátorov rýchlymi výberovými konaniami. Vyhrávajú takí, ako údajne posledná láska RF - Katarína Sz. Skracujú sa lehoty prokurátorskym čakateľom, ako je rodný syn generálneho prokurátora... Nový generálny prokurátor bude mať zviazané ruky. A o to asi ide.