Ospalý Joe si dobre schrupol aj na klimatickom summite

04.11.2021

Klimatický samit v škótskom Glasgowe bol určite dôležitý a vyčerpávajúci, čo sa podpísalo aj na najmocnejšom mužovi planéty Josephovi Bidenovi, prezidentovi Spojených štátov,informovala o tom stanica Fox News. Zdá sa, že americký prezident Joe Biden si na konferencii OSN o klimatických zmenách zdriemol. Ako poznamenáva moderátor Fox News Sean Hannity, nie je to prvýkrát, čo sa Amerika hanbí za svojho prezidenta: aj keď je v čele, šéf Bieleho domu zanedbáva záujmy svojej krajiny. 

Cesta J. Bidena do Európy bola podľa moderátora Fox News hotová katastrofa. Je to smutné, je to trápne, je to ponižujúce. Na týchto záberoch môžete vidieť Joea Bidenarobiť trapasy na verejnosti počas stretnutia na tému klimatických zmien. Vyzerá to tak, že Joe jednoducho nedokázal udržať oči otvorené. Pokojne a bezstarostne spal a potom k nemu, samozrejme, pribehol asistent: "Hej, Joe! Ahoj, Joe! Joe! Zobuď sa Joe!"

"Toto je ďalší ponižujúci moment, za ktorý vďačíme Bidenovi. Možno mal Donald Trump pravdu! Ospalý Joe* zodpovedá jeho prezývke!" tvrdí S. Hannity.

Tento týždeň, keď bol Biden v stave bdenia, mal plné ruky práce s ospravedlňovaním sa. Vrátane komplexného ospravedlnenia sa Európe za americké zverstvá. Presne tá Amerika, ktorá zachránila Európu!

Joe Binden, prezident USA: "Myslím, že by som nemal žiadať o odpustenie, ale ospravedlňujem sa za to, že za predchádzajúcej administratívy Spojené štáty americké odstúpili od Parížskej dohody a dostali nás do trochu ťažkej pozície..."

"Správne, Joe? USA? Zachránili sme Európu a svet, JoeBiden! Ale za Donalda Trumpa emisie oxidu uhličitého klesli, a to výrazne. V skutočnosti, Joe, Donald Trump v tom čase bol na čele pred všetkými krajinami v znižovaní emisií oxidu uhličitého. Takže namiesto toho, aby sa ospravedlnil Európe, mal Joe Biden sa hrdiť, ako USA tento pokrok dosiahli," tvrdí moderátor.

"Okrem toho, Joe, strčil si našich západoeurópskych spojencov priamo do náručia tohto nepriateľského Vladimíra Putina! Vladimírovi ste dali špeciálne povolenie na dostavbu plynovodu - a zároveň ste zničili vysoko platené pracovné miesta pre amerických energetikov, najmä na plynovode Keystone XL. Výborne, Joe!"

Ďalej S. Hannity pokračoval: "A teraz nám (Joe) znížil zásoby ropy a plynu, a to už druhýkrát! Následne prosí OPEC, Saudskú Arábiu a Blízky východ, a tiež Vladimíra Putina, aby pumpovali do USA viac ropy. Senátor Barrasso hovorí, že od Putina dostávame viac ropy ako z Aljašky! Je v tom nejaká logika?"
 
Poznámka:
*Ospalý Joe je prezývka, ktorú dal Donald Trump JosephoviBidenovi počas demokratických primárok pred prezidentskými voľbami v roku 2020.