„Blázen z Trnavy“ alebo šialene geniálny šachista ? Dá šach mat justičnej mafii?

19.03.2020

Áno, reč je o tom istom človeku. Jedná sa o Mgr.Igora Matoviča dlhé roky frustrovaného obyčajného človeka, ktorý sa celý život prebíja takmer nepreniknuteľnou bariérou a spleťou slovenskej Ficom tolerovanej korupcie.

Ľudia o ňom povedali už rôzne hanlivé ale i idealistické názory, jemu je to však jedno. Ide ako pittbull po jedinom...zdeštruovať tú neuveriteľnú slovenskú korupčnú a doposiaľ nepreniknuteľnú sieť justičných právnych podvodov úradníkov, skorumpovaných sudcov a rovnako lakotných doteraz beztrestne vyvádzajúcich prokurátorov. Čítajte TU!

Všade obyčajný človek narazil na to, že na Slovensku už prakticky bez výnimky platí len "kto maže - ten jede" a kto nemaže, tak mu ostanú len otvorené ústa nad tým ako s ním úradník právne pozametá všetky rohy právneho ihriska. Prokurátor si zmyslí, tak vás obviní a obžaluje, ako by sa ani nechumelilo. Pýtate sa koľko z nich za to bolo odstíhaných iným prokurátorom za zneužitie právomoci verejného činiteľa alebo koľko z nich aspoň zaplatilo za škody, ktoré obyčajnému človeku spôsobili?

Milí čitatelia, veľmi silno tušíte odpovede na prednesené otázky. Je to jedna veľká preškrtnutá nula, tak isto ako úroveň slušnosti u týchto mocipánov v talároch s červeným prúžkom. Čítajte VIAC TU!

Takže späť ku údajnému "bláznovi z Trnavy" - Igorovi Matovičovi. Mnohí ľudia sklamaní jeho predchodcami hovoria - je to len krikľúň a "skutek-utek" - no naša redakcia si dovolí o tomto hlboko zapochybovať. Len slepý nevidí, že Igor ide naprosto nekompromisne za splnením ním proklamovaných cieľov. V sobotu sa ujme jeho koalícia vládnej moci a vôbec to nevyzerá, že premiér nemá premyslené ťahy na 3 kroky dopredu. A vidno to na tom, ako má personálne obsadenie Matovič perfektne v rukách.

Navážajú sa do neho v podstate od volieb všetci novinári - ľavicoví, pravicoví či liberáli alebo konzervatívci - úplne prierezovo. Je až zázračné akou veľkou časťou novinárskej obce. Nebol to proste ich tip vo voľbách. Volili ho ozaj obyčajní ľudia, ktorí nechceli len prepriahnuť kone z jedného korupčníka na toho "nášho korupčníka". 

Volili ho ľudia, ktorí túžili natrhnúť zadnú časť tela celej tej korupčnej mafii kočnerovskeho typu na úradoch, súdoch a v neposlednom rade aj tej takmer nedoknuteľnej čižnárovsko-šufliarsko-kováčikovskej prokuratúre.

Šok spôsobil Igor Matovič pre veľkú časť novinárskej obce výberom nového ministra vnútra. Tento človek, Roman Mikulec, si užil od justičnej mafie a konkrétne od špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika svoje! 

A nielen od neho. Už od momentu jeho protiprávneho obvinenia bol pán Roman Mikulec, vďaka šikovne podsúvaným informáciam z prokuratúry pre média, už rovno braný ako odsúdený - žiadna prezumpcia neviny - naopak ako to býva v slovenských pomeroch zvykom v médiach - ťažká prezumpcia viny.

Nakoniec bol oslobodený a to napriek tomu, že zurvalecký prokurátor sa proti prvostupňovému rozsudku bezdôvodne odvolal a tak predĺžil jeho trápenie o rok... 

Dodnes nebolo na pána prokurátora vznesené obvinenie za zneužitie právomoci verejného činiteľa! Ale divíte sa? Asi pán Kováčik "zabudol" na neho podať návrh na disciplinárne konanie... Čítajte TU!

Naša redakcia si myslí, že práve táto skúsenosť so sedem ročným protiprávnym trestným stíhaním nového ministra vnútra, mu dáva tú podstatnú a nevyhnutnú kvalifikačnú skúsenosť, poznať, čo to znamená protiprávne konanie zúriacej kamarily skorumpovaných orgánov činných v trestnom konaní, vyhecovaných nepochybne nejakým tým slovenským úplatkom odovzdaným správnemu človeku na správnom mieste.

Klobúk dole pán premiér, to je výber človeka, ktorý vie čo je vzostup ako i pád! Ktorý na vlastnej koži okúsil bezmocnosť zoči-voči moci skorumpovanej prokuratúry. Len taký je schopný reálne takéto konanie potierať a vyprášiť kožuch týmto mafiánskym zurvalcom a mocipánom. Kto je a čo pán Roman Mikulec zažil, Vám prinášame na inom mieste.

Po tejto voľbe nám sami od seba píšu desiatky čitateľov: "konečne začínam veriť, že je tam človek- predseda vlády, ktorý dodrží slovo - ktoré dal obyčajným ľuďom - nie akýmsi oligarchom z druhého poschodia Hiltonu!"

Samozrejme, bude treba zmenu aj na samotnej prokuratúre, tú však Igor Matovič proklamoval už v minulosti a nie je dôvod neveriť, že to splní. A že aj výber nového riaditeľa SIS je v jeho rukách, je ďalším prepotrebným krokom ku tvrdej kontrole a zastaveniu kšeftovania všeobecne ale i na úrovni tajných služieb, čo je zrejme vec "bláznovi z Trnavy" určite dobre známa.

A k tomu bláznovi. Naozaj len blázon sa mohol pustiť do tohto korupčného molocha upleteného zo siete smerákov po voľbách v roku 2012, keď vládli sami! Veď oni si mysleli, že stromy im porastú do neba! Dúfame, že Slováci budú za čas, obrazne povedané ďakovať bohu, že sa tu "blázen z Trnavy" narodil!

Komentáre k ďalším nomináciam vám budeme postupne prinášať.