Chystá sa konečne totálny reštart očisteného štátu?

29.04.2020

Ambiciózne plány premiéra Matoviča uvedené v programovom vyhlásení vlády predvídajú obrovské zmeny na justičnom poli. Ako je dnes zrejmé už každému Slovákovi, tak justícia na Slovensku je jedným slizkými ramenom veľkej finančnej chobotnice, kde najvyššie postavy justície sú ovplyvniteľné a každý má svoju cenu.

Z Kočnerovho telefónu vypadli desiatky sudcov spomedzi celého Slovenska. Prokurátori boli na objednávku pripravení vykonať akékoľvek svinstvo na počkanie, samozrejme za príslušnú sumičku, ktorá vyčarila úsmev na tvári korupčníka. Že to neboli malé čiastky, to musí byť zrejmé každému.

Vysoký prokurátor z generálnej prokuratúry vraj "iba" 30 tis EUR za službičku. Sudca v kauze Technopol však dokonca 100 tisíc EUR...

Šéf znalcov zo Žiliny, inak zapísaný v registroch ŠTB pod číslom 19027 ako spolupracovník s krycím menom "Lipták" berie vraj oddávna krásne kilo (stotisíc EUR) za posudok...Čítajte TU!


Kováčik 204 000 € pôžička vraj od nemajetného brata, len taký vkladík do banky. Otázka znie - za aké svinstvo boli tieto peniaze v skutočnosti skasírované?

MAFIA S CELOSLOVENSKÝM PÔSOBENÍM, ALEBO VHOĎTE MINCU A ZAHRAJÚ PODĽA ŽELANIA

Justičné orgány, ktoré sú zriadené na boj proti zločincom a mafii prevzali oťaže mafie do vlastných rúk. Černák zabíjal desiatky. Títo "zabíjajú" denno-denne milióny ľudí. Minimálne ich ilúzie v právny štát. Oťaže tejto mafie si môže za slušnú úplatu zapožičať ktokoľvek a môže si zabezpečiť v podstate akékoľvek rozhodnutie.

Svedok Tóth vypovedal o Čižnárovi, Mamojkovi. V telefóne Kocnera svietili SMS od ušlého Bodora, ktorý mal pod palcom podľa SMS Kováčika. 

Šufliarsky veselo vykecával a riešil veci s Kočnerom, na čo si nespomínal pri otázkach médií. Hneď na to ho Igor Matovič odhalil z rozsiahlych lží.

Zastupujúcu predsednícku Najvyššieho súdu SR odviedli policajti a obvinili za úplatky. 

Mamojka ako morálne dezintegrovaný prvok Ústavného súdu SR kľudne zaklame médiám o vzťahu s Kočnerom. V zápätí ho odhalia SMSkami z odposluchov.

Eurofondy komplet napojené na korupciu. Bez 15 percent nemohol nikomu prejsť projekt. Štátna tajomníčka Ministerstva spravodlivosti veselo vybavuje za peniaze, sudcov, prokurátorov, znalcov a čokoľvek vás napadne. Schopná ozaj všetkého, ochotná za grajciar zapredať dušu Kočnerovi.

UŽ SA VÁM VYNÁRA OBRAZ S NÁZVOM SLOVENSKÁ REPUBLIKA, ALEBO MAFIANLAND?

Tento smutný obraz spoločnosti namaľovaný dlhými obdobiami vlád SMERU, Mečiara a Dzurindu vynára morálne dezintegrovanú spodinu - namiesto justičných orgánov. Česť výnimkám, ktoré bezpochyby existujú, ale boli ubité podliakmi vo vysokých funkciách, ktorým nevládne morálna integrita, ale zhubný nádor korupcie a zneužitia právomoci.

Postupne si v štýle ruka ruku myje zvrhlým výkladom zákonov zabezpečili vzájomnú beztrestnosť, nik na ich nemôže, pretože prokurátor, čo by mal stíhať sudcu - sedí s ním na pive a dojednávajú kšefty. Vymyslí aj nemožné, aby ho vyvinil z akéhokoľvek zločinu. Nie on slúži zákonu, ale zákon slúži jemu na zneužitie funkcie a na presadzovanie vlastných príkrych so zákonom nezlučiteľným záujmom.

PÁN MATOVIČ, VYHOĎTE UŽ TEN AUGIÁŠOV CHLIEV DO POVETRIA

Z horeuvedeného obrazu je zrejme každému slušnému človeku mierne nevoľno. Je to však zapletenec zapredancov justície, ktorý postupne prevýšil percentuálny počet slušných voči zločincom 30:70. Aj toto číslo je veľmi otázne, vzhľadom na hore uvedené skutočnosti, ktoré sú mediálne známe.

Jediný človek dokáže tento smrdutý Augiášov chliev vyhádzať, a to bulterier proti korupcii. Možno Vás naozaj pán premiér ľudia nevolili kvôli korone, ale určite kvôli vyšmárania korupcie. Mnohí pisatelia nám ďakujú za články o korupcii a ponúkajú svoje vlastné príbehy plné zneužitia moci justičných orgánov.

Nepôjde to bez toho, aby ste ich povyhadzoval všetkých. Tento chaos, právnu neistotu a zlo vytvára na Slovensku zdá sa len necelých 2300 ľudí. Je to vraj 1300 sudcov a 970 prokurátorov. Nie je to tak veľa, aby sa s nimi nedal urobiť poriadok. Slovensko by ocenilo možno aj to, keby každý z nich dostal odstupné a odišiel by kade ľahšie. Vôbec by to nebol problém. Na Slovensku sú tisice vyštudovaných právnikov naozaj s morálnym kreditom a morálne integrovaných osôb.

Zaveďte rýchlo do trestného zákona sankciu za ohýbanie zákona. Bolo by to veľmi inteligentné riešenie vzniknutej situácie. Ak justičný orgán rozhodujúci o právach a povinnostiach iného skomolí úmyselne výklad zákona, resp. rozhodne zjavne svojvoľne, treba ho brat okamžite na trestnú zodpovednosť. Prestanú mať i justiční korupčníci chuť ma ohýbanie zákon, ak im bude hroziť trestný postih.

S prokurátormi dovtedy nebude poriadok, kým nebude zriadený osobitný nezávislý úrad na prešetrovanie ich trestnej činnosti. Je načase zriadiť urýchlene Najvyšší správny súd na potieranie trestnej činnosti sudcov, prokurátorov ale i znalcov, či notárov a exekútorov!