Kde vzniká Slovenská nepriestreľná sieť korupcie?

17.04.2020

Stokrát prekopavaná téma, rozhodli sme sa však polopatisticky vysvetliť, kde začína korupčný mechanizmus v justícii a kde až siaha jeho plieskajúci bič.

Tento komentár neplatí na slušných policajtov a prokurátorov, ale na ich náprotivkov, korupčné živly, ktor= sa neštítia klamať a robiť podfuky. Snáď sa spoločnosti podarí ich zbaviť v dohľadnej dobe a postaviť pred spravodlivý súd!

Nič sa nezmenilo ani po odhalení Kočnerovských pavúčich korupčných sietí, ktoré siahali v podstate kdekoľvek sa pán Kočner rozhodol. Keď potreboval vybaviť súd, tak štátna tajomníčka za drobné hneď kmitala a ovplyvňovala sudcov. Kde pramení tá možnosť, že prokurátor, alebo policajt si urobí po svojom, keď dostane bakšiš od svojho mecenáša? Odpoveď je jednoduchá, nemajú žiadnu morálku a ničoho sa už vôbec neboj. Sú predsa beztrestní...Čítajte TU!

Nedbajú na právo pretože nemusia, nenesú žiadnu zodpovednosť a boli zvyknutí, že môžu robiť, čo chcú, pretože ich nik za to nepotrestá. Zneužijú právomoc?

Prečo ich nadriadený nepotrestá?

Pretože ani on nebude nijak potrestaný, ak ich nepotrestá. Žiadna hierarchická povinnosť dodržovať zákon, zákon je čo si on zmyslí v danom momente. A keď potrebuje službičku pre svojho osobného mecenášika, tak potrebuje mať na to odhodlaného podriadeného vojačika, ktorý špinavú robotu vykoná za neho a s jeho posvätením. To nie je len Kočner, ale je tisíce ochotných nájsť korupčný chodníček, včítane advokátov a dokonca sprostredkovateľov v radoch sudcov a i prokurátorov. To sme mali možnosť vidieť i v Kočnerovom mobile.

Prečo to všetko vlastne môžu ?

Od momentu kedy sa totiž tieto korupčné živly dostanú do funkcie, tak sa od nich očakáva, že poznajú zákon a budú sa podľa neho aj chovať. To aspoň podľa tých zákonov napísaných v zbierke zákonov. Oni však vytvorili v rámci zákonov vlastné zákony. Tmavé chodníčky, ktorými prznia právo a vykladajú ho ako sa im práve hodí, alebo zachce. Nie v pravom zmysle slova, ale svojim prekrúcaním a výkladovou svojvôľou zákona.

Vedome porušujú zmysel a účel zákona, porazia Vás, ak nieste dostatočne húževnatý a odhodlaný vytrvať v boji o naozaj zákonnú pravdu. Kľudne prekrútia zákon úplne proti jeho zmyslu a účelu a vysmejú sa Vám do tváre. Pozeráte sa čo sa deje aj so svojim advokátom a oni ani nemrknú. 

Vykonávajú totiž úlohu a vo vrecku šuštia päťstovky, ktoré skasírovali za Váš právny skalp.

Takto prekrútením a svojvoľným výkladom zákona konečne dostávajú moc do vlastných korupčných rúk. Svoju obeť, ktorú sa rozhodli ako pavúk polapiť do siete a potom zožrať jej ideály už majú v hrsti. Naložia s Vami potom ako chcú. A keď sa bránite, tak Vás ich nadriadený pošle takým istým prekrutením zákona s vašou sťažnosťou koníkovi pod chvost.

To je príčina prečo nedôveruje súdnictvu cez 70% občanov, to isté je pri polícii a prokuratúre, len v bledomodrom.

Jediným orgánom, ktorý by si s týmito korupčníkmi a przničmi práva vedel dať rady je prokurátor s voľnými rukami, ak nie je držaný na krátko od hlavy prokurátorskej obce. Samozrejme, napadne vás, že predsa polícia je tu na to, no mýlite sa. Prokurátor riadi cez svoje neprehľadné pokyny policajta a mnohokrát len tak cez telefón, aby nezostali dôkazy. Policajt má potom ruky pevne zviazané vôľou prokurátora.

Prečo policajt prechádza detektorom lži a prokurátor nie? Hneď by bolo na dnešnej prokuratúre dosť miesta pre slušných ľudí?

Stačí sa len pozrieť na situáciu pri korupčných sudcoch z Kočnerovho mobilu a korupčných prokurátoroch. Kde sú tí stíhaní prokurátori? Trnka bol až 24 hodín a potom zakročili kolegovci! A hneď to rýchlo dal do laty dozorujúci prokurátor. Aby si náhodou Trnka v dezolátnom stave nedal ústa na špacír a zaspieval by áriu o kumpánoch z prokuratúry? Resp. pustil film z tajnej kamery, kde by sa našli aj hlavy prokuratúry ? No odpoveď nechávame na vás milí čitatelia.

Takže kde sú prokurátori z Kočnerovho mobilu?

No nikde, milá verejnosť. Prečo ich nik nestíha a pobehujú po vonku akoby sa nechumelilo? Médiá môžu písať a ich sa to nedotýka, prečo ?

No chránia ich zvrchu, treba pomôcť podriadeným, veď oni to tiež nevykonávali len tak, ale plnili niekoho pokyn. Ak by sme ich odstíhali, tak by mohli začať spievať a ten hlások by mohol byť smrtiaci bas, ktorý by mohol aj ich nadriadených do basy dostať.

Tie hlasy skôr či neskôr prídu a budú pre súčasný vrcholový manažment prokuratúry bezpochyby osudové. Dovtedy však vyskúšajú urobiť aj nemožné, veď vždy je možnosť, že sa niečo zmení v ich prospech. Nádej umiera posledná. Možno Matoviča klepne pepka spolu s Mikulcom...

Každý policajt a prokurátor je dnes fakticky beztrestný, hoc prekračujú zákon a komolia paragrafy. Prečo? Pretože ruka ruku myje, azda ho predsa niekto neodstíha - pretože by mohlo presiaknuť, že jeho nadriadený a kolegovia robia to isté. Mohol by vzniknúť nebezpečný precedens a už nik by nemohol komoliť na prokuratúre a polícii právo za peniažky od malých a väčších Kočnerov.