Mojmír Mamojka opúšťa Ústavný súd SR – konečne!

13.05.2020

Tak konečne po 4 mesačnom zápase za obnovu dôveryhodnosti Ústavného súdu SR jeho (ne) ctihodnosť Mojmír Mamojka opúšťa nedobrovoľne tento súd.

Väzy mu nakoniec údajne zlomila správa Slovenskej informačnej služby (SIS) ktorá predsedovi Ústavného súdu Ivanovi Fiačanovi potvrdila kontakty medi Mariánom Kočnerom a Mojmírom Mamojkom pred ale i po vzatí do väzby..

Takže lož mala krátke nohy! Ako sme informovali vo viacerých článkoch Mamojka všetko popieral a len ako sa hovorí meter po metri priznával, to čo už vedela celá republika. Čítajte TU!

Jeho kontakty s Mariánom Kočnerom bude určite rozplietať aj naďalej NAKA. Naša redakcia má inforemácie, že to neboli jediné kontakty Mojmíra Mamojku s "vybavovačmi" na súdoch, ako sa nazýva dnes skupina osôb, ktorá korumpovala naše súdnictvo a zdá sa, že aj naďalej nezastrašiteľne korumpuje. Čítajte TU!

Dokonca sa ukazuje, že aj do megaškandálu na Slovenskom pozemkovom fonde (SPF) je osoba Mojmíra Mamojku zapletená cez osobu advokátky JUDr. S. Podklady už má k dispozícii NAKA a nepochybujeme, že aj tu pravda skôr-či neskôr vyjde najavo! Čítajte TU! 

To, že pán Mojmír Mamojka je neskutočne nesebakritický človek je vidno aj z jeho reakcie pre média. 
"K rozhodnutiu odísť z funkcie sudcu Ústavného súdu ma viedla tak uvažovaná právna úprava Ministerstva spravodlivosti SR o vekovej hranici ústavných sudcov, ako aj zdravotné problémy," vyhlásil Mamojka.