Viac ako 150 Košičanov skončilo na úrazovom oddelení

09.01.2020

Pred mesiacom sme upozornili na nebezpečný a podľa nás aj protiprávny experiment Magistrátu Mesta Košíc.
Čítajte Tu

Miesto toho, aby sa zodpovedne organizačne pripravilo na zimnú údržbu komunikácii a chodníkov v meste, tak pribilo 800 tabuliek, že údržbu robiť nebudú žiadnu, aj keď im to zákon výslovne ukladá...

Navrhli sme, aby sa vecou zaoberala prokuratúra, či takýmto počinom mesta nedochádza ku spáchaniu trestného činu všeobecného ohrozenia v štádiu pokusu. 

Prokuratúra neurobila nič, aj keď jej doterajšie počasie dalo milosrdne dosť času. A tak teraz si počasie povedalo - tak dosť! Dnešná poľadovica zasiahla mesto naplno. Nemocnice len do 18:00 ošetrili cez 150 zranených Košičanov...

Pýtame sa opäť - kto z mesta zaplatí zraneným majetkovú a nemajetkovú újmu? Čo na to povie primátor Polaček? Dostanú zranení ako bolestné nebodaj permanentku na to jeho bizarné Ruské kolo? A čo teda na to povie konečne doteraz spiaca prokuratúra? Ozve sa, až keď sa zdrúzga dakto z prokuratúry? 

Polaček je ticho, prokuratúra je ticho, vzlyká už 280 Košičanov za dva dni - a to sú len tí čo museli byť ošetrení v nemocniciach! čo ďaľší s modrinami doma?