Matovič kontra Smer - Kto je lepší?

19.04.2020

Premiér Matovič je dnes asi najviac hejtovaná osoba slovenského internetu. Je otázne, či sa o toto prvenstvo postaral sám ako osoba alebo svojim výrokmi o zmene v polícii a justícii, ktorými rozhneval množstvo oligarchov. Tí vedia jednoducho zmanipulovať mediálny priestor a je to. Z premiéra sa stane takzvaná "persóna non grata" mediálneho priestoru. Kto zo SMERACKYCH a iných korupčných manipulátorov by si takúto službičku nepredkúpil, strachu ale i peňazí je u nich totiž veľa.

ZATIAĽ TO EŠTE IDE, VŠETKO SA PREDSA DÁ DAŤ NA 61:0

Zatiaľ tu ešte sedia smeráckym parlamentom dosadené figúrky Kováčik a Čižnár, ktorí vedia čo to uhrať na svojom poli, ako je vidieť z ich výsledkov a kamuflážnej hry na spravodlivosť "našich ľudí".

Čo však nastane po 12.7.2020, kedy končí volebné obdobie Ficovskému politickému prokurátorovi? Tam sa trasie nejedna ctihodná zadnica smotánkových zazobancov...

PRETO TREBA ODSTAVIŤ MATOVIČA

Pracuje sa na plné obrátky, diskreditácia, hejtovanie, výmysly a podvody bežia celým internetom. Kto však za tým stojí? Obyčajný slovenský občan? Alebo oligarchicko-internetová mafia pripravená cenzurovať, či likvidovať akúkoľvek osobnosť, ak im stojí v ceste.


Môžeme len dúfať, že snáď si títo oligarchovia nedovolia to čo pri Kuciakovi. Čítajte TU!

MATOVIČ IDE AKO TANK

Čo však nastane po dnešnom Programovom vyhlásení vlády, vie pre jeho utajenosť len málokto, no má to snáď svoju vnútornú racionalitu. Asi to nebude prechádzka ružovou záhradou najmä pre oligarchické zoskupenia SMERACKEHO typu


a pobratimov legalizujúcich 204 000 € od brata - viď bojovníka proti praniu špinavých peňazí s pokutou od Colného úradu za porušenie tohto zákona... Smeje sa snáď hlasno celá republika. Každý snáď pozná story o 204 000 € od nezamestnaného brata. Čítajte TU!

DNES VÁM ODZVONILO A ZAJTRA BUDE EŠTE HORŠIE

Po dnešku sa celý internet rozozneje tisícmi hejtov na premiéra a vládu, je to viac - menej nepochybné. Zapracujú zo všetkých síl všetky hejtistické oligarchické zoskupenia SMERACKEHO typu. A že to nebude len tak nejaká hejtová vlna, to si môžeme byť všetci istí. Čo je však takmer isté, korupcii na polícii a prokuratúre odzvonilo. Ale ešte majú niekoľko mesiacov na upratanie svojich špinavých praktík zo stola generálnej prokuratúry. 

Veď netreba zabúdať kto hájil ako prvý Kočnera proti indíciam o vražde novinára Kuciaka. Samozrejme to bol, temer isto na pokyn z vrchu, pán prooligarchický generálny prokurátor.

SMER NIE JE PELEGRÍNI

Charizmatický premiér Pelegríni urobil Na začiatku epidémie dobré, až epické dielo pre Slovákov. Položme si však otázku - je to však zásluha SMERU? Bezpochyby nie. Keby bolo na SMERE a jeho oligarchoch, tak by najprv museli skasírovať najmenej 100 miliónov EUR na korupčných obchodoch so Štátnymi hmotnými rezervami a s Ministerstvom zdravotníctva a pod., aby vôbec také niečo Pellému dovolili. Bol to epický počin samotného ex-premiéra, ktorý vyzerá byť ešte neskazený a ľudsky tvor na rozdiel od väčšiny jeho straníckej základne.

BOL BY VŠAK SCHOPNÝ PELLÉ PORAZIŤ PROKURÁTORSKO - POLICAJNÚ MAFIU?

Takýto boj vyžaduje nasadenie a útok bullteriéra. Dotyčný nemôže byť osoba s úplne čistou mysľou akéhosi chladného logického stroja, pretože aj takého mafia uplatí. Dovoľujeme si povedať, že premiér, ktorého mnohí nazývajú blázon z Trnavy je však na to ako stvorený. To práve desí Fica, pretože špina, ktorá sa po júli vyvalí z prokuratúry bude 1000 násobne väčšia ako špina z Kočnerovho trezora. Budú padať hlavy mnohých - advokáti, sudcovia, prokuratúry, policajti. Všetko mocné entity vypasené korupčnými podarúnkami od klientov, takzvaných "našich ľudí". Budú sa snažiť v záujme svojej ochrany uplatiť každého...

Proti týmto profesionálnym hydrám systému môže uspieť ozaj len blázon z Trnavy. Ex-premiér Pellegríny nebol ani silným premiérom, ani sa nevedel postaviť na zadné proti oligarchom SMERU. Na boj s koronou možno stačil, to asi áno, na boj s mafiou však evidentne nestačí. Vždy by korupčné živly z pozadia uplatili jeho túžbu po nastolení elementárnej spravodôlivosti...

Ak si má naša redakcia vybrať medzi kultivovaným, inteligentným a pracovitým vojačikom oligarchov a bláznom z Trnavy, odhodlaným zničiť korupčnú sieť, tak volíme blázna z Trnavy. Tento názor, je však len názorom našich čitateľov. Čítajte TU!