Nový minister vnútra Roman Mikulec – stará obeť špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika?

21.03.2020

Novým ministrom vnútra bude pán Roman Mikulec. Čím je táto osoba zaujímavá na poste ministra vnútra? Tento človek si prešiel peklom v podobe nezákonného trestného stíhania po dobu 7 rokov. Na tomto protiprávnom konaní proti osobe pána nového ministra vnútra mal leví podiel práve Úrad špeciálnej prokuratúry pod taktovkou neslávne známeho Dušana Kováčika. Celý článok o osude nového ministra spred nedávneho obdobia prinesieme už najbližšie.

Na tomto úrade, totiž je dobre známe, že keď sa tak raz - svojvoľne - rozhodne táto úderná päsť prokuratúry, tak budete stíhaný a trápený takým dehonestujúcim spôsobom o akom sa Vám ani nesníva. Čítajte TU!

Ako je to možné? Tento úrad a jeho prokurátori sú totiž nepostihnuteľné osoby. Nik ich za ich prípadné protiprávne konanie nepotrestá - a ani inak nebudú braní na zodpovednosť. U tohto úradu sa česť a slušnosť jednoducho nenosí a prokurátor tejto prokuratúry osobe "nepohodlnej" kľudne navrhne drakonický trest, hoc nemá žiadne dôkazy. A ešte sa vám pritom kľudne bude pozerať drzo rovno do očí. Čítajte TU!

"Slušnosť" je totiž na tomto úrade už dávno zabudnutou kategóriou, lebo "ryba smrdí od hlavy" a tu je hlava už dávno okrem iného známa napríklad politickým nestíhaním osôb - ak však patria k "našim ľuďom" - a naopak bezdôvodným stíhaním tých, ktorí "našim ľuďom" stoja v ceste. Čítajte TU!

Úrad špeciálnej prokuratúry je totiž majestátnym vyvrcholením Ficovej drzej mafiánskej štruktúry, ktorá prerástla celým štátnym aparátom. A tu sa spojila politika a korupcia najviac. Pod lampou je totiž ako to býva tma - a tu preto vznikol maximálny priestor pre slobodu svojvoľne konajúceho prokurátora - a tak tu máte pred sebou veľmi nebezpečný útvar, pripomínajúci svojou amorálnosťou konania a pohŕdaním s osudmi ľudí až obrazne povedané tzv. komandá smrti, ktoré sme poznali len z čítania z rozvojových krajín, a ktoré si s ľudským životom pohŕdavo urobia čo chcú...

Nedbajú následkov svojho konania - sú predsa beztrestní - a majú navyše politické krytie. Čítajte TU!

Zneužitím zákona bola vytvorená ficovsko-kováčikovská neprekonateľná bariéra, kde Vám ako obeti nezostane nič iné - len trpko čakať a dúfať na spravodlivé konanie pred súdom... Patrí česť tým zopár výnimkám v tomto útvare, ktorí nestratili ľudskú tvár a úctu ku zákonu a morálke!

Toto všetko na vlastnej koži zažil nový minister vnútra Roman Mikulec, ktorý si nimi namiešaný kalich horkosti vypil až do dna ale čiastočne to vychutnal i predseda vlády Igor Matovič, či podpredseda NR SR Grendel...

Myslíte, že sa im niekto z prokuratúry za toto nezákonne konanie ospravedlnil? Zrúdne panoptikum figúrok vybraných prokurátorov Úradu špeciálnej prokuratúry Generálnej prokuratúry SR sa predsa nemusí  za nič ospravedlniť - je to predsa “elita“ prokurátorských elít s politickým krytím - "garanti zákonnosti" ako si s obľubou hovoria, a to spravidla práve tí najhorší z nich!

Snáď im už čoskoro odzvoní a tieto arogantné figúrky sa budú zodpovedať pred zákonom a sami budú následne postavení pred spravodlivý súd, ktorý im vysvetlí, ľudovo povedané, "ako sa po kostole hvízda". Lebo skončí doba, kedy za ich výčiny ich nikto nepohnal pred disciplinárne senáty alebo lepšie pred súd! Čítajte TU!

Neostáva povedať nič iné len, že personálne zloženie novej vládnucej moci sme si Slováci lepšie skutočne nemohli  vybrať. Zadnice tých, ktorí terorizovali občanov nepríjemných pre "našich ľudí" a to práve na pokyn tých "najnašskejších ľudí" zo samotného vrchu prokuratúry, sú teraz silno zatnuté a kŕč už dúfame ani nepovolí... Slovenský národ má, páni, také príslovie: "Stromy nikomu nerastú do neba!"

Zbavme sa už konečne tých zloduchov rozlezených po celom justičnom systéme - od ústavného súdu, cez všeobecné súdy až po políciu na čele s prokuratúrou - a to čím skôr, nech sa národ môže opäť nadýchnuť a žiť v právnom štáte, kde právo patrí všetkým - nie len "našim ľuďom" a tým, ktorí majú na to! Čítajte TU!