Servilný predklon Matovičovi a Mikulcovi zo strany Lučanského a Čižnára? Chcú do koalície?

24.03.2020

Občan sa nestačí čudovať. Igor Matovič povie médiam pár slov a slovutný pán nad slovenskými rezervami Kajetán Kičura, sedí za tri hodiny na NAKE a vypovedá... A prokuratúra doteraz sladko spiaca nevyrušená celých 8 rokov rozkrádačkami štátneho majetku v réžii koalície bojujúcej statočne proti extrémizmu, zrazu začala ex offo konať! Pekelník v jej čele dal teraz svižko dokonca pokyn Úradu pre verejné obstarávanie, aby prípad štátnych hmotných rezerv preverila!

O čo tu vlastne ide? Bolo verejným tajomstvom, že vybraní vedúci pracovníci polície a prokuratúry vsádzali na volebný výsledok v ktorom nebolo počítane s Ficom a pre istotu si vyšliapavali cestičku ku potenciálnym víťazom. Sľubovali, informovali a kupčili - tak ako je to ich zvykom. "Vy nás po voľbách necháte vo funkciách a my zastavíme tamto, nebudeme stíhať toto a budeme stíhať tamtoho..."

Jediného koho nepodplácali bol neborák "blázen z Trnavy" Igor Matovič s jeho piatimi % preferencií... 

No ale volebná noc, ako ju trefne nazval Beblavý s Trubanom - "Noc zlomu" - zlomila veľa nádejí týchto kšeftárov s justíciou a spravodlivosťou! Padli všetky dohody - aj dohody o budúcich lupoch - a chlapci sa ocitli na suchu... Čo teraz?

Dostať sa ku Matovičovi a predložiť mu dôkazy o svoje loajalite v podobe zväzkov eurobankoviek z predchádzajúcich lupov však prakticky nie je možné - k nemu sa totiž nik nedostane! 

Je teda táto neobvyklá rýchlosť konania orgánov doteraz nečinných v trestnom konaní azda posledný pokus oklamať telom Matoviča, pred poslednou už odskúšanou možnosťou - útekom na Belize - ako to údajne pomohol svojou nečinnosťou Mgr. Peter Šufliarsky Mellovi? Lebo inak bude nasledovať nezvratne iný pobyt ala Mikuláš Černák? Čítajte TU!

Hneď po zverejnení informácií o nehospodárnosti nakladania so zdrojmi štátnych hmotných rezerv začali trestné stíhanie orgány činné v trestnom konaní - NAKA a aj generálna prokuratúra. Koľko krát začali trestné konanie predtým, keď nový pán premiér poukazoval na spáchanie trestnej činnosti ? Prečo až teraz páni čestní? Až teraz Matovič hovorí pravdu, alebo až teraz páni justiční veľmoži pochopili, že orgány činné v trestnom konaní tu sú na stíhanie a potláčanie trestnej činnosti a nie na krytie lúpeží zo štátnej kasy? Nebodaj sa páni pcháte teraz po funuse vášho Smeru do zadku už novému pánovi?

Páni známi ako "silná štvorka" začali nebodaj taktiku "pokorných sluhov". Verejnosti je totiž notoricky známe z mnohých nedoriešených káuz či z nikdy nevysvetlených temných podozrení, že v polícii a prokuratúre existuje silná štvorka - policajti Lučanský, Szabó, Ševčík a ich ochranca na GP SR Mgr. Peter Šufliarsky. Navzájom na seba nedajú dopustiť. Tak nejak to je vraj aj v Calabrii... Podozrenia z porušovanie zákonov a jeho ohýbanie ako treba, vymýšľanie pokrivenej reality, nezákonné trestné stíhania a naopak nestíhania "našich ľudí". Čítajte TU!

Aby nenastal omyl - títo páni neboli jediní, ktorí sa tým temne preslávili - prvú ligu spolu s nimi údajne hrali a bohužiaľ stále hrajú aj pán Čižnár spolu s Dušanom Kováčikom. Uvidíme asi čoskoro, čo všetko vie ponúknuť predklonený chrbát týchto a ďalších ničomnikov práva a prekrúcačov pravdy. Alebo žeby sme sa mýlili? Páni všetko vysvetlia - nemohli, nedalo sa, chceli ale... Čítajte TU!

Aj nový minister vnútra sa teší na stretnutie s nimi. Ako povedal v rozhovore pre Dennik N: "Čakám čo mi prinesú..." a na otázku čo od nich čaká - povedal priamo: "nečakám od nich nič..."

Páni si určite naivne myslia: "veď Matovič je taký istý ako Fico - tiež potrebuje svojich "Fickov" na prokuratúre a polícii, čo urobia čokoľvek na jeho pokyn, hlava nehlava, zákon nerešpektujúc."

Ako by povedal klasik o Bourbonovcoch, v čase keď odišli do historického zabudnutia: "nič nevedeli, nič sa nenaučili a nič nepochopili". Je zrejmé, páni, že Igor Matovič nejde len vymeniť "riadiacu svoloč", ktorá vás predtým využívala na svoju mocenskú túžbu týrať nevinných ľudí a vinných vyviňovať. Čítajte TU!

Vážení, je čas zbaliť kufre a podľa slov Mariána Kočnera si povedať: "Loď to všetko istí..." Nasadiť kurz Karibik - vaša misia bezprávia je na konci - a účet bude vystavený následne. Veľmi užitočné by pre Vás bolo pripravovať si obhajobu svojich servilných protiprávnych konaní na základe pokynov skorumpovaných politikov. Zabudli ste totiž páni, keď ste reprezentovali "spravodlivosť", na staré rímske "Non rex est lex, sed lex est rex" - "nie kráľ je zákon - ale zákon je kráľ"! Čítajte TU!

Tik-tak, čas je neúprosný a spravodlivosť tiež, imitovaný predklon ku zadnici novej verchušky vám tentoraz zjavne nepomôže.

A pozor ! Aj Marián Kočner nestihol loď a Kajetán Kičura doslova pre krátkosť času zvoral prípravu mediálnej obrany svojich rabovačiek štátneho rozpočtu... Zjavne obaja páni stratili zmysel pre čas a priestor! A čo vy, páni zo silnej štvorky? Máte zmysel pre čas a priestor?