JUSTIČNÁ MAFIA, Diel I.

20.06.2020

Ako už Slovensko pochopilo, na Kočnerovej justičnej mafiánskej sieti, tak sa zdá, že všetko v justícii bolo na predaj. Táto situácia sa nezmení zo dňa na deň, ani s príchodom Igora korupciobijcu. Proti tomuto silne previazanému justičnému zosieťovanému mechanizmu treba bojovať celoplošne, ale najprv ho detailne pochopiť.

Nepostačí zoťať pár hláv, na ich miesto hneď dorastie deväť iných. Nie, to nie je rozprávka, to je realita. Už teraz sa "budúci bývalý" generálny prokurátor Čižnár betónuje prijímaním čo najviac prokurátorov, aby spiace bunky fungovali na jeho pokyn aj po jeho odchode. Niečo za niečo, oni teraz dobre platené miesto prokurátora, on si potom od nich vyberie službičky. Veď ako inak s Kočnerovým vnímaním sveta by to mohlo byť. Čítajte TU!

Jeho odchod dozaista privítajú všetci občania tejto republiky, samozrejme s výnimkou našich ľudí a RF. Generálny prokurátor však údajne neslúži sám sebe, ale slúži záujmom mecenášov, ktorí si potrebujú kúpiť krytie, alebo potrebujú niekoho účelovo odstaviť, napríklad nezákonným obvinením, či rovno väzbou.

Áno, aj takto sa riešia obchody na najvyšších postoch justičnej mafie. Zneužije sa na požadovanému účel čokoľvek. Opäť, nemusíme siahať ďaleko, viď Kočnerova sieť justičných mafiánov. Takýchto mafiánskych justičných skupín je tu však omnoho viac.

Ľudia všeobecne o nich vedia, tak ako v podstate každý vedel aj o kauze Dobytkár pri poľnohospodárskej platobnej agentúre najmä to že eurofondy a úplatky patria nerozlučne k sebe, bez úplatku sa tam nedalo pohnúť. V povedomí občanov sa všetky tieto veci pod pokličkou štátu vedia. Len polícia a prokuratúra o ničom netušila. Áno, smejeme sa cez slzy. Tak ako i to, že konanie tohto štátu a i jeho orgánov je v podstate nepredvídateľné, a to najmä v prípade prokuratúry a všeobecných súdov. Kto nemaže, ten totiž nejede v Slovenskom virtuálnom svete krivých zrkadiel, s honosným názvom - SPRAVODLIVOSŤ. Zabudli dodať dovetok, "AJ TO VŠAK NIE PRE VŠETKÝCH.

AKO SA MOŽE ČLOVEK DOSTAŤ DO BASY BEZ DOKAZOV? VYSVETLÍME AKO V TOM VEDIA CHODIŤ NIEKTORÉ ADVOKÁTSKE KANCELÁRIE ZVUČÝCH MIEN

V prípade, že je potrebné nepohodlného jednotlivca, alebo i skupinu dostať do väzenia, resp. na dlhé roky tyranizovať nezákonným trestným stíhaním, tak justičná mafia na pokyn od mecenáša má na to svoje úplatné páky. Základným predpokladom pre justičnú mafiu je mať vychodené chodníčky ku policajtom a prokurátorom. Prokurátori sú v tomto prípade omnoho cennejší vojaci na šachovnici, vedia totiž policajta cez svoje pokyny rýchlo spacifikovať do podoby aká je práve potrebná. Samozrejme, na Slovensku ani kura zadarmo nehrabe, takže je potrebné zo strany justičného mafiána zmáknuť nejakým tým kšeftom prokurátora, potom už všetko ide hladko. O tomto svedčia aj dôkazy z komunikácie Mariána Kocnera, kedy cez SMS pokyny riadil Bystrika Palovica st. Dokonca mu aj navrhoval cifry za ktoré sa budú jednotlivé službičky vykonávať.

A známe je aj to, že Marián Kočner bol sprostredkovateľom pre Dobroša Trnku, ktorý následne zákazky "našich ľudí" vraj promptne vybavoval cez povestný § 363... Pri tom mu vraj asistoval Peťo Šufliarsky, ktorý tieto skúsenosti ako učenlivý žiak vraj následne ako koronavírus preniesol aj na pekelníka - Jaromíra Čižnára! Preto sa vraj tak boja vydať tieto svoje veľdiela - rozhodnutia generálneho prokurátora podľa § 363... Tu zastaviť konanie proti "našemu človeku" - tu zahájiť a a obviniť "nenašeho človeka"! Čítajte TU!

A chcete názorne? Zastaviť proti RF, Baštrnákovi, Kočnerovi - Kováčik má dokonca skóre 63:0! A tu obviniť - Igora Matoviča, Grendela, Lipšica, Mikulca...

Takže, prokurátor je povoľný a ide sa na vec. Je potrebné vynútiť si od policajta potrebné úkony a predostrieť mu plán vyšetrovania, mnohokrát sa zo strany justičných mafiánov vybavia na podporu aj média, ktoré sú ochotné poslúžiť špinavým úmyslom za pár drobných.

Drvivá väčšina čestných médií sa do tohto však nepustí, ale existujú veru aj také, ktoré poslúžia. Viď komunikácia Mariána Kočnera a novinárka z Plus pani Rut...Problémom je, ak nejestvuje žiaden dôkaz proti nepohodlnému človeku. Čo v takom prípade? Aj na to si našla justičná mafia spôsob ako to vyriešiť.

KEĎ TREBA DÔKAZY, TAK SA ZDVIHNE TELEFÓN A ZAVOLÁ SPROSTREDKOVATEĽ "DOBRÉHO ZNALCA"

Znalci v tejto krajine boli pôvodne zamýšľaní ako čestné osoby, znalé problematiky, na slovo vzatí odborníci, znalé problematiky, v ktorej nie sú súdy resp. orgány činné v trestnom konaní expertom. Sudca a prokurátor boli tiež pôvodne vymyslené ako čestné povolania. No, vyvinulo sa z toho niečo iné, vyvinuli sa stroje na korupciu, pretože to ficov systém dovolil. Ticho sa takéto veci tolerovali, vybaviť sa dalo v podstate všetko, samozrejme, za patričný obnos. Čítajte TU!

Vráťme sa však späť ku problematike svojvoľného tyranizovania nepohodlných občanov zo strany polície a prokuratúry. Na toto sú potrebné aspoň nejaké chabé dôkazy. Pre tento prípad sa v Slovenskej republike vyvinul špeciálny konkrétny "znalecký ústav". Taký, ktorý dostával ochranu za svoje posluhovanie. On pomáhal organom činným v trestnom konaní a iným justičným mafiánom "vyfabrikovať" dôkazy prekrucaním reality a doslovným podvádzaním. Orgány činné v trestnom konaní si tento špeciálny ústav chránili a ešte chránia ako oko v hlave. Veď kto by im ušil dôkazy proti nevinným? Iba ten ktorý už dávno stratil akékoľvek morálne zábrany, samozrejme okrem nich samotných. Čítajte TU!

Z Kočnerovej komunikácie dávame tento prepis, ktorý nám poskytol čitateľ, názor si vytvorte sami: Čítajte TU!

Takto sa kupujú zmanipulované znalecké posudky od podvratných znalcov, ktorí za peniaze predajú aj vlastnú matku. Tento znalecký ústav vybudovaný na trestnej báze sa navyše hrdí, že je popredným znaleckým ústavom. No nečudo, 100 tis EUR za podvodný posudok ušitý na mieru neberie nik iný než celebrita medzi podvodníkmi.

JUSTIČNÁ MAFIA VIE AKO NA TO, ORGANIZIJÚ JU VŠAK VACSINOU KVÁZI RENOMOVANÍ ADVOKÁTI (VYBAVOVAČI)

Takto zoradené figúrky zničia a zničili nie jeden život. V terajšej vláde sedia takto justičnou mafiou postihnutých najmenej traja... Justičná mafia na pokyn vedela umelo vytvoriť zdanie zákonného trestného stíhania aj nad nimi. Premiér, minister vnútra i minister obrany.

Niektoré tieto pohony na nevinných ľudí organizovala bývala koalícia, resp. strana "zodpovednej zmeny", iné však organizujú veľké advokátske kancelárie, najmä ak ide o ich biznis. Neváhajú sa dokonca dohodnúť so štátom na tučných odmenách, že ak podvodnými stihaniami a podplatenymi sudcami vyhrajú spor, tak legálne zlíznu obrovské odmeny.

Spojkou medzi mecenášom a prokurátorom, resp. sudcom zvyknú byť títo "renomovaní advokáti". Tí sa totiž stretávajú so sudcami a prokurátormi na rôznych stretnutiach, obedíkoch a i súkromných párty za účelom dohadovania kšeftov so spravodlivosťou. Majú i rôzne spojky na špinavú robotu, všetci si berú svoj diel poctivo. Spravodlivosť vykopnú do truhlice a hodia do mora. Z tej truhlice najsamprv vyberú svoj tučný diel a rozdelia medzi prokurátora, znalca a neskôr aj sudcu. A potom to už ide...a slušný človek len pozerá ako zrazu spravodlivosť obrátila proti nemu. No, peniaze týmto smradom totiž nesmrdia...viac však a podobnejšie sa dočítate v druhom diele tohto článku.