KAUZY

"Vtedy kričte, že sa deje neprávosť, keď sa bude diať druhému - keď sa bude diať Vám - bude už pozde! 
(kardinál Ratzinger - pápež Benedik XVI.)

Pred 2. svetovou vojnou žilo v Poľsku 3,3 milióna židov, čo predstavovalo v tom čase najväčšiu komunitu židov na svete. Je pravda, že Židia boli neintegrovanou komunitou v poľskej spoločnosti. Medzi majoritnou spoločnosťou a židmi boli stále sociálne pnutia, ktoré pramenili aj z toho, že Židia boli vzdelanejší, podnikavejší a tým pádom i bohatší.

Právny hyenizmus! Ženské pohlavné orgány Vám môžu vyoperovať v nemocnici aj bez Vášho súhlasu! Košický Okresný súd Košice I dospel k rozsudku, ktorý je hodný škandálu európskych rozmerov! Pred nedávnom sme informovali o kauze, kde lekári z Košickej nemocnice UNLP bez riadneho podpísania súhlasného stanoviska pacientky jej vyoperovali ženské...

Internetom sa šíria rôzne zaručene pravdivé správy o situácii vo vývoji epidémie coronavírusu v Číne. Aj ku našej pravidelne zverejňovanej Aktuálnej správe o vývoji epidémie v Číne (čítajte TU!) vypisujú rôzne pochybné elementy svoje "komentáre", kde nám vyčítajú, že vraj znižujeme čísla.

Do redakcie portálu sme dostali veľmi zaujímavé čítanie, s ktorým sa na nás obrátila zúfalá čitateľka. Z čoho je zúfalá? Uverila totiž tomu, že žije v štáte v ktorom sa údajne ctí právo. A teraz si pripadá ako blázon. O čo vlastne ide?

Len na úvod niekoľko informácií ku coronavirusu, ktorého výskyt dnes zaplavil nielen Čínu ale aj väčšinu médií, ktoré sa predháňajú v dramatickosti popisu situácie tam a vo svete:

30.1.2020 Podla informácii, ktoré zverejnili tvnoviny.sk, je NAKA od skorého rána aj v dome bývalého generálneho prokurátora Dobroslava Trnku v Hamuliakove. Nie je jasné, čo všetko u Trnku policajti našli a napokon aj zadržali. Vynášali však počítač, tašky s papiermi aj kufríky.

Musíme začať s prepisom zo súdneho pojednávania, kde prokurátor JUDr. Ján Šanta číta komunikáciu zo šifrovanej aplikácie Mariána Kočnera a osobou, ktorá "vybavuje" znalecké posudky na objednávku s Gustávom Kasanickým - riaditeľom Ústavu súdneho inžinierstva v Žiline (USI) - ktorý v tejto protiprávnej činnosti údajne zastrešuje práve svoj ústav USI,...

V prípade mafiánskej vraždy novinára Kuciaka a jeho priateľky vypovedal niekdajší vedúci pracovník SIS Peter Tóth. Medzi iným spomenul aj to, že Marián K. ho angažoval cez lístočky, tzv. "motáky" k tomu, aby korupčne vybavil u jeho priateľa Mult. Dr. h. c. prof. JUDr. Mojmír Mamojku, CSc. jeho prepustenie z väzby, resp. zrušenie rozhodnutia o jeho...